Zdalny kurs na prawo jazdy w 5 dni

Tak, zdalny kurs nauki jazdy, który przygotuje Cię do testów na prawo jazdy jest możliwy. Oczywiście chodzi o część teoretyczną kursu, którą można dziś odbyć zupełnie samodzielnie, ucząc się w domu. Zdalny kurs na prawo jazdy to oszczędność i wygoda. Powszechność nauczania zdalnego w dzisiejszych czasach spowodowała, że taki rodzaj kursu staje się coraz bardziej popularny. Nie trzeba dojeżdżać na obowiązkowe wykłady, zdawać egzaminu wewnętrznego w szkole jazdy. Prawie wszystko załatwisz dziś z domu za pośrednictwem internetu. Formalności w urzędzie, przygotowanie się z części teoretycznej, a także rezerwacja terminu egzaminu państwowego stały się proste. Sprawdź jak krok po kroku od czego zacząć i jak to zrobić.

Jak wybrać idealny zdalny kurs na prawo jazdy?

Musisz zadać sobie pytanie: na ile potrafisz się samodzielnie zmobilizować się do nauki? Od tego zależy, która z poniższych opcji jest dla Ciebie.

Złoty Pakiet Zdamyto

W pełni samodzielna nauka za pośrednictwem multimedialnego e-kursu z animacjami ruchu drogowego, podręcznika i testów. Zamawiasz pakiet do nauki i pobierasz podręcznik w formie ebooka z dostępem do ekursu, testów online oraz aplikacji na smartfona. Jest to kompletny zestaw materiałów, który wystarcza, aby przygotować się i zdać egzamin teoretyczny.

Ta opcja jak się domyślasz jest najtańsza, lecz wymaga największego zdyscyplinowania.

Platynowy Pakiet Zdamyto

Zdalne lekcje z instruktorem w małych grupach. W tej opcji masz już kontakt z instruktorem. Fakt, że nie jest to kontakt tradycyjny w klasie lub salce wykładowej, ale za pośrednictwem kamerki web oraz mikrofonu. Instruktor pomoże Ci załatwić formalności oraz nakreślił Ci plan nauki, a na koniec sprawdził wiedzę zanim zapiszesz się na egzamin teoretyczny.

Wybierając tą opcję zapłacisz więcej niż korzystając z opcji pierwszej jednak nadal oszczędzisz czas i pieniądze, ponieważ nie masz obowiązku uczęszczania na stacjonarne wykłady.

Diamentowy Pakiet Zdamyto

Lekcje LIVE z instruktorem 1 na 1. Istotną różnicą między opcją 2, a opcją 3 jest to, że w najdroższym pakiecie instruktor poświęca czas tylko Tobie, a nie całej grupie wykładowej jednocześnie. Wybierając tą opcję program nauczania masz dostosowany tylko pod siebie. Pracujesz z instruktorem dokładnie nad tymi zagadnieniami, które Tobie sprawiają najwięcej trudności. Instruktor ma podgląd na wyniki testów, które wykonujesz i widzi, gdzie popełniasz błędy. Jest to idealna opcja dla osób, które chcą uczyć się samodzielnie, ale obawiają się egzaminu i potrzebują indywidualnego wsparcia.

Diamentowy Pakiet Zdamyto

Jeśli zdecydujesz, która forma nauki zdalnej jest dla Ciebie możesz wybrać odpowiedni pakiet dostępny na portalu z testami na prawo jazdy Zdamyto.com

Dlaczego warto zapisać się na zdalny kurs na prawo jazdy właśnie teraz?

Według obecnych przepisów egzamin teoretyczny jest ważny bezterminowo. Możesz ze zdać egzamin państwowy z teorii teraz, a następnie w dowolnym terminie zacząć część praktyczną.. Zaliczona teoria nie przepadnie Ci nigdy! Masz pewność, że nasz instruktor poprowadzi Cię do zdanego egzaminu przez wszystkie formalności jakie musisz załatwić, aby przystąpić do egzaminu.

Po zdanym egzaminie teoretycznym pomożemy Ci wybrać najlepszy ośrodek szkolenia kierowców w Twojej okolicy.

Jak zacząć przygodę z  prawem jazdy? Wszystko jest znacznie prostsze niż myślisz. Podejmij decyzje! Zacznij od najprostszego pierwszego kroku. Zrób zdjęcie do prawa jazdy! Dalej już Ci we wszystkim pomożemy!

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here