Sprawdź najbardziej skuteczne zabezpieczenia antykradzieżowe dla samochodów osobowych

Zabezpieczenia antykradzieżowe dla samochodów osobowych zdaje się być tematem rzeką. Co raz nowsze technologie ze strony złodziei zmuszają producentów zabezpieczeń do wspinania się na wyżyny pomysłowości, aby być zawsze krok przed rabusiami. W tym artykule przedstawimy najskuteczniejsze zabezpieczenie antykradzieżowe – IKOL SVR – które pozwoli Ci odzyskać skradziony pojazd cały i zdrowy. Zacznijmy jednak od początku.

Czym jest zabezpieczenie antykradzieżowe IKOL SVR?

System IKOL SVR opiera się na technologii radiowej lokalizacji po kradzieży. Skrót SVR powstał z angielskiego Stolen Vehicle Recovery, co w tłumaczeniu oznacza odzyskiwanie skradzionego pojazdu. W praktyce IKOL SVR to moduł radiowy umieszczany w samochodzie przez jednego z wykfalifikowanych instalatorów rozmieszczonych w całym kraju. W przypadku kradzieży auta nadajnik radiowy zostaje uruchomiony i zaczyna nadawać sygnał. Następnie we współpracy z policją jest on namierzany przez ekipę poszukiwawczą, a następnie zwracany właścicielowi.

Nadajnik radiowy nie śledzi użytkownika – jest włączany tylko w przypadku kradzieży auta. Jego skuteczność najlepiej opisują liczby, a te przedstawiają się następująco:

 • Skuteczność radiowej lokalizacji pojazdów to 98%
 • Auta udaje się odzyskać nawet w 24 godziny
 • SVR pomógł odzyskać ponad 400 tysięcy skradzionych pojazdów, które wróciły do właścicieli
 • Ponad 10 milionów zabezpieczonych samochodów
 • Ponad 45 tysięcy zatrzymanych przestępców

W jakich wersjach występuje zabezpieczenie antykradzieżowe IKOL SVR?

IKOL SVR występuje w 4 wersjach, każda z nich równie skutecznie chroni pojazd, jednak każda kolejna opcja ma w sobie coś dodatkowego.

Pierwszym z wariantów jest IKOL SVR Standard. Ta najbardziej podstawowa opcja zawiera instalację modułu w aucie, a co za tym idzie, odzyskanie go w przypadku kradzieży. Gdy kierowca zauważy brak auta w pozostawionym miejscu, musi powiadomić o tym fakcie ekipę poszukiwawczą oraz policję, a następnie czekać, aż samochód zostanie zwrócony.
Druga wersja to IKOL SVR Alarm. Poza funkcjonalnością wariantu Standard, posiada możliwość uzbrojenia dodatkowego alarmu. Nie jest to jednak autoalarm w powszechnym tego słowa znaczeniu – nie będzie głośnych dźwięków i świecących reflektorów. Zamiast tego wybranym kanałem – powiadomieniem push, SMS-em lub e-mailem – przyjdzie powiadomienie o nieautoryzowanym ruchu pojazdu. Dzięki temu skraca się czas reakcji na kradzież, co jest kluczem do szybkiego odzyskania samochodu.

Trzecia wersja natomiast, to IKOL SVR Sky – połączenie poprzednich funkcjonalności z monitoringiem GPS. Tak wzbogacony system radiowy zapewnia bardzo dużą kontrolę nad autem – nie tylko w przypadku kradzieży, ale też w codziennym użytkowaniu. Monitoring GPS pozwala na poznanie stylu jazdy oraz auta od podszewki. Wyciągając wnioski w dostępnych w pakiecie raportów i alertów możesz realnie oszczędzić na jeździe samochodem.

Ostatni z wariantów to IKOL SVR Dashcam. Najnowsza wersja zabezpieczenia antykradzieżowego poza wcześniejszymi możliwościami, została wyposażona w dodatkowe urządzenie – kamerę samochodową. Nie jest to jednak zwykły wideorejestrator jaki jest ogólnodostępny na rynku. SVR Dashcam:

 • Nagrywa wnętrze pojazdu oraz widok przez przednią szybę w wysokiej jakości,
 • Jest w pełni sterowalny z poziomu aplikacji mobilnej,
 • Posiada opcję transmisji na żywo z dowolnie wybranej kamery,
 • Nagrywa w wizji nocnej bez utraty jakości,
 • Rejestruje i automatycznie zapisuje nagrania z kluczowych momentów – niebezpiecznych manewrów, zdarzeń parkingowych czy włączenia i wyłączenia zapłonu.
 • Ma zapętlone nagrywanie – nigdy nie zabraknie miejsca na nowe nagrania

Cały system to pełna kontrola nad autem – dzięki GPS widzisz wszystkie niezbędne parametry, które są pomijane na poziomie zwykłego użytkowania auta, SVR chroni samochód na wypadek kradzieży, natomiast Dashcam pozwala naocznie zobaczyć co się dzieje z pojazdem.

Jeśli właśnie jesteś na etapie poszukiwania zabezpieczenia antykradzieżowego, koniecznie zapoznaj się z pełną ofertą dostępną na stronie ikol.pl. Sprawdź, który wariant będzie dla Ciebie najbardziej korzystny i przestań się martwić ochroną pojazdu!

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here