Suzuki S-Cross

W segmencie SUV-ów panuje coraz większa konkurencja. Na rynku solidnie może namieszać najnowsza generacja Suzuki S-Cross, które ma wiele zalet, w tym jedną kluczową z punktu widzenia polskiego nabywcy: jest dostępne w naprawdę świetnej cenie. Suzuki S-Cross Hybrid to samochód znakomicie wyposażony, przestronny, idealny dla rodziny. Ile trzeba za niego zapłacić? Dowiesz się tego z naszego artykułu.

Suzuki S-Cross z napędem hybrydowym

Póki co w ofercie japońskiego producenta nie znajdziemy elektrycznego Suzuki S-Cross. Jest natomiast wersja z napędem hybrydowym, który można z czystym sumieniem polecić. To sprawdzona przez lata konstrukcja, stosowana również w innych modelach Suzuki, wysoko oceniana przez kierowców i mechaników.

Mamy tutaj do czynienia z napędem mild hybrid, czyli tzw. „miękką hybrydą”. Na czym polega ta innowacja? Silnik benzynowy – w tym przypadku 1.4 BOOSTERJET – jest wspomagany przez starter/generator ISG dodatkową mocą 10 kW oraz momentem obrotowym do 50 Nm.

Dzięki temu poprawia się dynamika pojazdu, a jednocześnie spada zużycie paliwa oraz emisja szkodliwych spalin. S-Cross Hybrid jest więc samochodem bardzo oszczędnym i przyjaznym środowisku. Sam układ hybrydowy wyróżnia się całkowitą bezobsługowością i bezawaryjnością, co dobrze wróży wieloletniej eksploatacji.

Cena Suzuki S-Cross jest bardzo atrakcyjna

Suzuki S-Cross Hybrid jest jednym z najlepiej wycenionych samochodów w swojej klasie. Za auto tej wielkości, bardzo komfortowe, o rodzinnym charakterze, znakomicie wyposażone i z nowoczesnym napędem hybrydowym japoński producent oczekuje mniej niż 100 000 zł.

Taka kwota wystarczy, aby wyjechać z salonu S-Crossem Hybrid z napędem 2WD, reflektorami LED Hi/Low, systemem Dual Sensor Brake Support, manualną klimatyzacją, adaptacyjnym tempomatem czy kamerą cofania. To bardzo korzysta oferta.

Decydując się na wyższą wersję wyposażenia – Premium Plus lub Elegance – możesz już wybierać spośród wielu innych elementów wyposażenia, jak chociażby podgrzewane fotele przednie, automatyczna klimatyzacja dwustrefowa, system bezkluczykowy czy panoramiczny szklany dach.

O indywidualną ofertę na Suzuki S-Cross Hybrid zapytaj doradcę autoryzowanego dealera japońskiego producenta, MM Cars Suzuki (https://mmcars.suzuki.pl/auto), posiadającego salony w Katowicach, Zabrzu, Lubinie i Warszawie.

W wybranym salonie MM Cars Suzuki umówisz się także na jazdę testową, która pozwoli Ci przekonać się, jak udanym i wartym zainteresowania samochodem jest S-Cross w wersji hybrydowej.

Zapoluj na promocję na Suzuki S-Cross Hybrid

Obecnie bardzo trudno jest wynegocjować spory rabat na fabrycznie nowy samochód – to efekt ogromnego popytu oraz stale rosnących kosztów produkcji. Nic natomiast nie stoi na przeszkodzie, aby zapytać doradcę dealera o atrakcyjne formy finansowania zakupu (leasing, kredyt czy wynajem długoterminowy), dealerski pakiet ubezpieczeń komunikacyjnych czy wreszcie wydłużenie ochrony serwisowej – Suzuki oferuje tutaj bardzo korzystny program Service Care 3+2.

O Suzuki S-Cross Hybrid czytaj też na stronie internetowej https://www.mmcars.pl.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here