Nowy Ford na raty bezpośrednio u dealera!

Kredyt na wymarzony samochód można otrzymać obecnie nie tylko w placówce bankowej, ale również można zrobić to bezpośrednio w salonie dealerskim. Taką ofertę ma również Ford. Kto może liczyć wtedy na szybki i wygodny kredyt na auto?

Nie każda osoba chcąca zakupić samochód nowy czy używany ma wystarczająca gotówkę, aby to zrobić. Gdy czas nagli, rozwiązaniem może być szybki kredyt samochodowy, który pozwala na sfinansowanie zakupu praktycznie od zaraz.

Aktualnie kredyty samochodowe oferowane są nie tylko w bankach, ale również można złożyć o nie wniosek bezpośrednio w salonie dealerskim. Można uzyskać je na okres nawet do 10 lat bez wpłaty własnej albo z wpłatą własną wynoszącą od 10 do 20 procent zależnie od oferty. Jakie wymogi należy wtedy spełnić?

Kto może liczyć na kredyt samochodowy u dealera?

Podobnie jak w przypadku kredytów i pożyczek innych typów, tak również w przypadku kredytów samochodowych konieczne jest spełnienie określonych wymogów. Przede wszystkim klient musi posiadać właściwą zdolność kredytową, czyli musi być zdolny do spłaty zadłużenia składającego się z kapitału oraz kosztów w wyznaczonym czasie.

Aby określić zdolność kredytową klienta w salonach Forda, konieczne jest na ogół przekazanie informacji dotyczących osiąganych dochodów, na przykład może być to ostatni dokument PIT, zaświadczeni o dochodach otrzymane od pracodawcy. Trzeba także przedstawić swój dowód osobisty, dlatego należy sprawdzić, czy jest on ważny.

Niestety, osoby, które nie posiadają właściwej zdolności kredytowej, na przykład mają niewystarczające dochody, niespłacone długi odnotowane w BIG albo w BIK, muszą liczyć się z odmową.

Kredyt samochodowy na nowe i używane auta od dealera

Aktualnie kredyt samochodowy można uzyskać w salonach Forda nie tylko na nowe auta, na przykład takie jak nowy Ford Focus, ale również można wziąć go na samochód z drugiej ręki.

To dobra wiadomość dla osób, które chcą nabyć używane auto bez ryzyka – w salonach dealerskich Forda można znaleźć używane modele w świetnym stanie technicznym i wizualnym, na które dealer daje również gwarancję.

[Głosów:1    Średnia:2/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here