Jak skutecznie nauczyć się teorii na prawo jazdy i czy warto korzystać z darmowych lub nie sprawdzonych aplikacji? W sieci dostępne są darmowe testy na prawo jazdy, ale ich jakość często jest trudna do zweryfikowania, a autorzy odpowiadający za darmowe oprogramowanie, które powinno służyć do nauki nie są podani. Faktem jest, że baza pytań na prawo jazdy jest obecnie jawna, co może zachęcać do bezrefleksyjnego wyuczenia się jej na pamięć, bez znajomości i zrozumienia przepisów ruchu drogowego. Proponujemy inną znacznie skuteczniejszą drogę, aby zdać egzamin na prawo jazdy. Przygotować do egzaminu teoretycznego na prawo jazdy można się samodzielnie w domu za pośrednictwem internetu, ale korzystając ze sprawdzonych materiałów dydaktycznych i możliwością konsultacji z instruktorem prowadzącym szkolenie online.

Jak wybrać idealny zdalny kurs na prawo jazdy?

Zastanów się na ile potrafisz zmobilizować się do nauki, ponieważ od tego zależy, która z poniższych opcji jest dla Ciebie. Większość kursantów uczących się testów na prawo jazdy kat B korzysta z pomocy ośrodka szkolenia kierowców, natomiast w tym artykule podpowiemy Ci jak przygotować się samodzielnie.

Złoty Pakiet Zdamyto

W pełni samodzielna nauka za pośrednictwem multimedialnego e-kursu z animacjami ruchu drogowego, podręcznika i testów na prawo jazdy. Zamawiasz pakiet do nauki i pobierasz podręcznik w formie ebooka z dostępem do ekursu, testów online oraz aplikacji mobilnej. Jest to kompletny zestaw materiałów, który wystarcza, aby przygotować się i zdać egzamin teoretyczny.

Ta opcja jak się domyślasz jest najtańsza, lecz wymaga największego zdyscyplinowania.

Zdamyto

Platynowy Pakiet Zdamyto

Zdalne lekcje z instruktorem w małych grupach do 20 osób. W tej opcji masz już kontakt z instruktorem. Fakt, że nie jest to kontakt tradycyjny w klasie lub salce wykładowej, ale za pośrednictwem kamerki web oraz mikrofonu. To w zupełności wystarcza, aby instruktor pomógł Ci załatwić formalności oraz nakreślił Ci plan nauki, a na koniec sprawdził wiedzę zanim zapiszesz się na egzamin teoretyczny.

Wybierając tą opcję zapłacisz więcej niż korzystając z opcji pierwszej jednak nadal oszczędzisz czas i pieniądze, ponieważ nie masz obowiązku uczęszczania na stacjonarne wykłady.

Diamentowy Pakiet Zdamyto

Lekcje LIVE z instruktorem 1 na 1. Istotną różnicą między opcją 2, a opcją 3 jest to, że w najdroższym pakiecie instruktor poświęca czas tylko Tobie, a nie całej grupie wykładowej jednocześnie. Wybierając tą opcję program nauczania masz dostosowany tylko pod siebie. Pracujesz z instruktorem dokładnie nad tymi zagadnieniami, które Tobie sprawiają najwięcej trudności. Instruktor ma podgląd na wyniki testów, które wykonujesz i widzi, gdzie popełniasz błędy. Jest to idealna opcja dla osób, które chcą uczyć się samodzielnie, ale obawiają się egzaminu i potrzebują indywidualnego wsparcia.

Jeśli zdecydujesz, która forma nauki zdalnej jest dla Ciebie możesz wybrać odpowiedni pakiet dostępny na portalu z testami na prawo jazdy Zdamyto.com

Dlaczego warto zapisać się na zdalny kurs na prawo jazdy właśnie teraz?

Egzamin teoretyczny jest ważny bezterminowo. Zaliczona teoria nie przepadnie Ci nigdy! Wbrew pojawiającym się często opiniom teoria prawa jazdy jest prosta i znacznie mniej stresująca niż część praktyczna. Teraz możesz skorzystać z wiedzy i pomocy instruktora, który poprowadzi Cię do zdanego egzaminu przez wszystkie formalności jakie musisz załatwić, aby przystąpić do egzaminu.

Po zdanym egzaminie teoretycznym pomożemy Ci wybrać najlepszy ośrodek szkolenia kierowców w Twojej okolicy.

Jak wygodnie i sprawnie zdobyć prawo jazdy? Wszystko jest znacznie prostsze niż myślisz. Podejmij decyzje! Zacznij od najprostszego pierwszego kroku czyli zrób zdjęcie do prawa jazdy! Dalej już Ci we wszystkim pomożemy!

[Głosów:1    Średnia:1/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here