Jak zabezpieczyć samochód przed kradzieżą?

Kradzieże samochodów wciąż się zdarzają. Co więcej, złodzieje mają coraz lepsze sposoby na przywłaszczenie cudzego mienia. Jak zabezpieczyć swój pojazd przed rabusiami? Warto zawczasu zdecydować się na skuteczne zabezpieczenia antykradzieżowe. Więcej szczegółów znajdziecie poniżej.

Zabezpieczenie antykradzieżowe auta

Szanse na odzyskanie skradzionego mienia są niewielkie, samochody niemal natychmiast demontowane są na części i ślad po nich ginie na zawsze. Wielu kierowców decyduje się na podjęcie odpowiednich kroków i montuje w swoim aucie zabezpieczenia, których żaden złodziej nie jest w stanie sforsować ‒ właśnie takie zabezpieczenia oferuje firma Niedźwiedź-Lock.

Blokady antykradzieżowe Niedźwiedź-Lock

Jakie samochodowe blokady antykradzieżowe oferuje firma Niedźwiedź-Lock? O szczegółach przeczytacie poniżej! 

1. Blokada skrzyni biegów

Blokada skrzyni biegów to mechaniczne zabezpieczenie antykradzieżowe, które jest montowane w nadwoziu auta. Zadaniem blokady jest unieruchomienie drążka skrzyni biegów. Złodziej nie jest w stanie uszkodzić lub zdemontować blokady ‒ niezbędne do tego są odpowiednie umiejętności, specjalistyczny sprzęt a prace demontażowe trwają kilka godzin.

2. Blokada kierownicy

Kojennym zabezpieczeniem antykradzieżowym auta jest blokada kierownicy. Nawet jeśli złodziej dostanie się do naszego samochodu i uruchomi go, nigdzie nim nie odjedzie. Blokada kierownicy przeznaczona jest do samochodów z automatyczną skrzynią biegów. Zabezpieczenie jest montowane na stałe w nadwoziu samochodu i w żaden sposób  nie ingeruje w jego design.

Oferowana przez Niedźwiedź-Lock blokada kierownicy jest odporna na wszelkie próby sforsowania, a jej  demontaż możliwy jest tylko w specjalistycznym warsztacie i wymaga kilkugodzinnej pracy przy użyciu nowoczesnych narzędzi. Jakość blokady potwierdza szereg certyfikatów ‒  TUV, SCM, IMP.

3. Blokada JOYLOCK

Blokada JOYLOCK to blokada drążka skrzyni biegów, która doskonale sprawdza się w przypadku samochodów uruchamianych metodą keyless, czyli bezkluczykowo ‒ w kradzieży takich samochodów złodzieje wykorzystują metodę “na walizkę”. Montaż blokady sprawia, że nawet jeśli złodziej uruchomi nasze auto, nie będzie w stanie  nigdzie nim  odjechać.

Omawiana blokada antykradzieżowa wykonana jest z wysokiej jakości, odpornych na sforsowanie materiałów. Blokadę montuje się na drążku skrzyni biegów.

Dodatkowe zabezpieczenie auta

Zdecydować się można również na inne zabezpieczenia, które ochronią pozostawione w samochodzie mienie.

1. Safe Box

To niewielki sejf montowany pod siedzeniem w samochodach dostawczych. W skrytce można przechowywać wartościowe przedmioty bądź ważne dokumenty.

2. CARGO-LOCK

CARGO-LOCK to zabezpieczenie montowane w samochodach dostawczych. Zabezpieczenie blokuje tylne i boczne drzwi auta, zwiększając tym samym bezpieczeństwo przestrzeni ładunkowej.

 

Podsumowanie

Porządne zabezpieczenia antykradzieżowe uniemożliwią złodziejowi odjazd naszym samochodem, a nam zaoszczędzą dużej straty finansowej i wielu nerwów. Warto więc zawczasu zdecydować się na montaż odpowiednich zabezpieczeń. Wszystkim zainteresowanym polecamy firmę Niedźwiedź-Lock.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here