Dlaczego warto wybrać zaufanego kuriera poczty polskiej

Poczta Polska to firma o ugruntowanej renomie, funkcjonująca na rynku od wielu długich dziesięcioleci. Jedną z jej zalet jest wszechstronność usług, związanych z nadawaniem listów i przesyłek, które mogą być dostarczane zarówno w klasyczny sposób, dzięki listonoszom, jak również przy udziale kurierów. Poznaj bliżej tę drugą możliwość.

Kurier Poczty Polskiej

Pocztex to zaufany, profesjonalny kurier Poczty Polskiej, który realizuje usługi kurierskie na terenie całego kraju. Jest to firma często i chętnie wybierana ze względu na swoją atrakcyjną cenowo ofertę, a także liczne ułatwienia i opcje dodatkowe, oferowane klientom. Jest on idealnie dostosowany do potrzeb osób, którym zależy na szybkiej realizacji usług oraz na ogromnej wygodzie nadawania paczek.

Model “od drzwi do drzwi”

Jedną z ważnych cech kuriera Pocztex jest realizacja usługi w modelu “od drzwi do drzwi” (door to door), która sprawia, że nie ma potrzeby wychodzenia z domu, aby nadać lub odebrać przesyłkę. Jest to atrakcyjna opcja zarówno dla wysyłających, jak i przyjmujących, gdyż dzięki temu nie muszą samodzielnie szukać punktu obsługi klienta i przewozić lub przenosić paczki.

Takie rozwiązanie docenią zwłaszcza kobiety i osoby starsze, gdyż nawet mając cięższy pakunek, nie będą musiały martwić się o jego samodzielny transport do punktu nadania albo z miejsca odbioru.

Szybka dostawa

Cechą charakterystyczną kuriera Pocztex jest świadczenie szybkich usług. Dzięki temu już w ciągu dwóch dni roboczych przesyłka dotrze do osoby, do której zamierzasz ją wysłać. Jeśli precyzyjnie zależy ci na czasie dostawy, na przykład ze względu na pracę odbiorcy, możesz nawet określić, w jakim przedziale czasowym zostanie dostarczona. Przykładowo, możesz wybrać dostawę do godziny 12:00.

Decydujesz również o czasie i dniu nadania, gdyż jako osoba wysyłająca przesyłkę, masz możliwość zamówić kuriera na konkretny czas do swojego domu.

Atrakcyjne ceny i usługi dodatkowe

Bez wątpienia kurier Pocztex jest popularny również ze względu na swoje niskie ceny, które uzależnione są od rozmiaru i wagi przesyłki. Dzięki temu, że należy do najtańszych na rynku, jest z chęcią wykorzystywany właśnie przez osoby prywatne, nadające paczki sporadycznie.

Niemniej istotne są oferowane usługi dodatkowe, takie jak ubezpieczenie, dostawa do rąk własnych czy też ostrożne traktowanie przesyłki. Za ich sprawą każda paczka będzie jeszcze bardziej bezpieczna, nawet jeśli zdecydujesz się zapakować do niej przedmioty ulegające łatwo zniszczeniu.

Formularz internetowy

Ostatnia zaleta, o której nie można zapomnieć, to wygoda organizacji całego procesu, od samego wyboru przewoźnika, aż po wypełnienie dokumentów i wybór ewentualnych, dodatkowych opcji. Dzięki takiej możliwości, oferowanej przez operatora logistycznego Kurierovo, który pomaga w nadaniu paczek za pomocą firmy Pocztex, cała procedura może odbyć się w dowolnie wybranym przez ciebie momencie i miejscu. W efekcie wszystkiego dokonasz dokładnie tak, jak tobie będzie odpowiadało.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here