mercedes szczecin

Idealny salon autoryzowanego dealera to miejsce, w którym klient bez pośpiechu, w komfortowych warunkach i przy wsparciu doświadczonego doradcy może znaleźć taki samochód, jakiego rzeczywiście potrzebuje. Utopia? Niekoniecznie. Są salony, które prezentują właśnie takie podejście do klienta, co przekłada się na ich bardzo dobre oceny i tym samym świetne wyniki sprzedaży. Dokładnie taka filozofia przyświeca autoryzowanemu salonowi Mercedesa w Szczecinie: Mercedes-Benz DDB Auto Bogacka. Zajrzeliśmy do tego salonu i wiemy już, dlaczego rokrocznie zbiera on tak pozytywne recenzje klientów.

i8

Tym, co już przy pierwszym kontakcie wyróżnia salon Mercedes-Benz DDB Auto Bogacka na tle wielu innych salonów dealerskich, jest bardzo wysoki standard obsługi klienta. Przekonasz się o tym zaraz po przekroczeniu progu salonu, który na każdym kroku akcentuje, że reprezentuje markę premium.

Ważne jest przy tym to, że na podobną obsługę mogą liczyć zarówno klienci zainteresowani zakupem topowego modelu niemieckiej marki, jak i osoby rozważające egzemplarze z drugiej ręki. Doradca salonu zawsze służy Ci życzliwą pomocą – przy jego wsparciu, popijając pyszną kawę, skonfigurujesz samochód idealnie wpisujący się w Twoje oczekiwania i dostępny w założonym budżecie.

Szeroki wybór samochodów nowych i używanych

W ofercie salonu Mercedes-Benz DDB Auto Bogacka w Szczecinie znajdziesz nie tylko fabrycznie nowe modele samochodów niemieckiej marki, ale także pojazdy z drugiej ręki. Jeśli możesz sobie pozwolić na zakup wyłącznie auta z rynku wtórnego, to przynajmniej zadbaj o to, aby nie brać na siebie żadnego ryzyka finansowego.

Odwiedzając salon Mercedesa w Szczecinie koniecznie zapytaj o egzemplarze objęte programem Mercedes-Benz Certified. Potwierdza on doskonałą kondycję techniczną oraz zweryfikowaną historię pojazdu, który może być nawet objęty gwarancją. To oznacza jedno: pełną satysfakcję z posiadania samochodu i brak ryzyka ujawnienia się ukrytych wad.

Jazda testowa? Żaden problem

Choć powinno to być normą, to okazuje się, że nie wszystkie salony dealerskie zapewniają swoim klientom bezproblemowe odbycie jazdy testowej – często wynika to z ograniczonej dostępności samochodów testowych.

W salonie Mercedesa w Szczecinie, DDB Auto Bogacka, organizacja jazdy testowej jest niezwykle prosta. Klient może wskazać dogodny termin i zarezerwować go online, bez wychodzenia z domu. Wystarczy wypełnić formularz rezerwacji na stronie dealera – w odpowiedzi doradca potwierdzi dostępność pojazdu i wybranego terminu.

Kompleksowa, profesjonalna obsługa procesu zakupowego

Zakup samochodu, nawet używanego, może być dość stresującym doświadczeniem, a na pewno wywołuje silne emocje. Tutaj nieoceniona okazuje się pomoc doświadczonego doradcy, który pomoże Ci w znalezieniu odpowiedniego auta, a także będzie pilotować cały proces jego zakupu.

Na taką kompleksową obsługę mogą liczyć klienci salonu Mercedesa w Szczecinie, DDB Auto Bogacka. Do Twojej dyspozycji przez cały czas będzie indywidualny doradca, który m.in. zadba o przygotowanie dokumentów, przedstawi Ci warunki finansowania zakupu i pomoże w wybraniu najkorzystniej oferty, a także przygotuje propozycję zakupu pakietu dealerskiego ubezpieczeń OC/AC/NNW.

Bezpośredni dostęp do usług serwisowych

Mercedes-Benz DDB Auto Bogacka to nie tylko salon Mercedesa w Szczecinie, ale także autoryzowana stacja obsługi samochodów tej niemieckiej marki. Po zakupie samochodu możesz więc od razu zyskać miejsce, w którym skorzystasz z profesjonalnych usług serwisowych, w tym przeglądów gwarancyjnych, przeglądów olejowych, napraw mechanicznych czy blacharsko-lakierniczych.

Nie potrzebujesz chyba więcej argumentów, aby w poszukiwaniu nowego lub używanego samochodu klasy premium wybrać się do salonu Mercedesa w Szczecinie – DDB Auto Bogacka, który mieści się przy ulicy Mieszka I 30.

Z pełną ofertą salonu zapoznasz się na na stronie internetowej ddb.mercedes-benz.pl, na której znajdziesz również dane kontaktowe oraz formularz rezerwacji jazdy testowej wybranym modelem Mercedes-Benz.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here