Mini na Otomoto

Słowo „kultowe” jest wyraźnie nadużywane, natomiast bez trudu możemy wskazać te motoryzacyjne marki, do których takie określenie pasuje jak ulał. Jedną z nich jest Mini. Brytyjska legenda, dziś będąca częścią koncernu BMW, niezmiennie budzi emocje, zazdrość i jest obiektem pożądania wielu fanów (i fanek) samochodów. Jeśli chcesz dołączyć do grona szczęśliwych posiadaczy auta tej marki, to szukając Mini na Otomoto zacznij od zajrzenia na oficjalną stronę-wizytówkę autoryzowanego dealera MINI Bawaria Motors Piaseczno. Sprawdź, dlaczego warto.

Tylko wnikliwie sprawdzone egzemplarze

Mini nie jest bardzo popularną marką motoryzacyjną, co też stanowi pewnego rodzaju bodziec do zakupu nieoczywistego, wyróżniającego się na ulicy samochodu. Problem stanowi natomiast dość ograniczona dostępność egzemplarzy z drugiej ręki.

Większość używanych Mini oferowanych w Polsce pochodzi z zachodnich komisów, ma niejasną lub zatajoną historię, w której znajdziemy kilka mniejszych i większych kolizji. Zakup takiego samochodu wiąże się z olbrzymim ryzykiem.

Możesz go uniknąć decydując się na zakup Mini w MINI Bawaria Motors Piaseczno. Dealer gwarantuje historię pojazdu, autentyczność przebiegu, brak ukrytych wad technicznych i wizualnych. Każdy egzemplarz przed wystawieniem na sprzedaż jest dokładnie sprawdzany pod kątem dokumentacji, stanu technicznego oraz grubości powłoki lakierniczej.

Samochód przygotowany do dalszej eksploatacji

Szukając używanego Mini na Otomoto w Piasecznie i regionie z pewnością zwracasz uwagę na to, że wiele ofert dotyczy samochodów, które są potencjalną „skarbonką”. Od razu po zakupie takiego samochodu trzeba w niego sporo zainwestować, zlecić czynności serwisowe czy detailingowe. Ten problem nie dotyczy klientów MINI Bawaria Motors Piaseczno.

Dealer oferuje używane samochody, które są w 100% gotowe do jazdy, dokładnie sprawdzone, bezpieczne i z ważnym przeglądem oraz ubezpieczeniem. Dzięki temu nie tylko oszczędzasz pieniądze, ale także czas.

Dostępne atrakcyjne formy finansowania zakupu

Mini nigdy nie były samochodami tanimi. Świetna jakość wykonania, charakterystyczny design, wysoki poziom wyposażenia i znakomite jednostki napędowe uzasadniają nieco głębsze sięgnięcie do portfela. Tym bardziej, że aby kupić używane Mini w MINI Bawaria Motors Piaseczno nie musisz wcale dysponować całą kwotą w gotówce.

Dealer oferuje atrakcyjne warunki finansowania zakupu, w tym leasing oraz kredyt. Szczegóły uzgodnisz z doradcą, który zaproponuje Ci takie rozwiązanie, które z pewnością będzie dostępne na Twoją kieszeń.

Możliwość otrzymania faktury VAT

Tę zaletę docenią nie tylko przedsiębiorcy, ale też nabywcy indywidualni. Udokumentowanie sprzedaży używanego pojazdu fakturą VAT jest równoznaczne ze zwolnieniem kupującego z 2% podatku PCC. Daje to konkretną korzyść finansową (nawet kilka tysięcy złotych w przypadku droższych pojazdów).

Z kolei przedsiębiorca kupując używany samochód w oparciu o fakturę VAT nie tylko odnosi korzyść z tytułu optymalizacji podatkowej, ale również może bardzo łatwo wprowadzić taki pojazd do ewidencji środków trwałych w swojej działalności.

Gwarancja na używane Mini

Zakup samochodu z drugiej ręki wydaje się być bardzo ryzykownym rozwiązaniem. Perspektywa zmienia się jednak w momencie, gdy sprzedający udziela rzetelnej gwarancji na pojazd. Z takiego rozwiązania możesz skorzystać kupując Mini w MINI Bawaria Motors Piaseczno.

Dealer oferuje nawet 2 lata gwarancji w ramach programu MINI NEXT. Taką ochroną jest objęta większość sprzedawanych samochodów, co daje Ci coś bezcennego: święty spokój i pewność, że nawet jeśli w aucie ujawni się jakaś usterka, to nie poniesiesz z tego powodu dodatkowych wydatków. Takiego „luksusu” nie zapewni żaden komis samochodowy, nie wspominając już o sprzedawcach prywatnych.

Zaczynasz poszukiwania wymarzonego Mini na Otomoto? Wejdź na stronę https://bawariapiaseczno.otomoto.pl/inventory i sprawdź aktualną ofertę autoryzowanego dealera – MINI Bawaria Motors Piaseczno. Możesz również skontaktować się z dealerem i bezpośrednio zapytać o interesujący Cię model.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here