Leasing Citroena

Leasing pozostaje najpopularniejszą formą finansowania samochodu w biznesie. Wybierają ją przedsiębiorcy, którym zależy na zachowaniu płynności finansowej, optymalizacji podatkowej oraz dopasowaniu warunków umowy do swoich potrzeb i możliwości. Czy wiesz, że dziś możesz wyleasingować samochód bez wychodzenia z domu, nawet z poziomu swojego smartfonu? Pokażemy to na przykładzie leasingu Citroena, czyli jednej z najchętniej wybieranych marek w ofertach leasingu.

iBemo – najlepsze oferty leasingu Citroena w jednym miejscu

iBemo to platforma internetowa stworzona po to, aby ułatwić wyszukanie najkorzystniejszej oferty leasingu samochodu bez wizyty w salonie dealera. Z poziomu iBemo możesz w ciągu kilku chwil znaleźć interesujący Cię model, dopasować parametry oferty i wysokość miesięcznej raty, a następnie otrzymać konkretną propozycję od jednego z autoryzowanych dealerów Grupy Bemo.

To rewolucja na rynku leasingu, ponieważ nareszcie pojawiło się narzędzie, które maksymalnie upraszcza i skraca formalności leasingowe do niezbędnego minimum. iBemo wpisuje się w oczekiwania zajętych przedsiębiorców, którzy nie mają czasu na kontaktowanie się z poszczególnymi dealerami w celu znalezienia najkorzystniejszej oferty leasingu.

Wyszukaj swojego Citroena

Na iBemo znajdziesz różne modele francuskiej marki dostępne w opcji finansowania zakupu. Są to zarówno samochody osobowe, jak i użytkowe, w pełnym przekroju wariantów napędu i wyposażenia. Co ważne, na platformie prezentowane są oferty leasingu również egzemplarzy dostępnych od ręki. Rezerwując taki samochód dla siebie unikasz często wielomiesięcznego oczekiwania na produkcję.

Z poziomu iBemo znajdziesz Citroena w dokładnie takiej wersji napędu i wyposażenia, jaka Cię interesuje, mając dostęp do bardzo atrakcyjnych ofert, uwzględniających już rabaty dealerskie.

Skonfiguruj ofertę

Masz już upatrzony konkretny model Citroena? W takim razie pozostało Ci jeszcze skonfigurować ofertę tak, aby była jak najkorzystniejsza dla Ciebie. Wszystko zrobisz samodzielnie, włącznie z dobraniem atrakcyjnego pakietu ubezpieczeń czy przedłużonej gwarancji/umowy serwisowej. To Ty decydujesz, czego tak naprawdę potrzebujesz.

Zawrzyj umowę leasingu online

Po skonfigurowaniu oferty i upewnieniu się, że w 100% wpisuje się ona w Twoje oczekiwania, możesz przejść do finalizacji procesu. Wyślij zapytanie do dealera za pośrednictwem iBemo i poczekaj na umowę. Przeczytaj ją, a następnie pozostanie już tylko zawarcie umowy – możesz to zrobić online, na przykład korzystając z podpisu cyfrowego.

Odbierz samochód tak jak Ci wygodnie

Po podpisaniu umowy leasingu Citroena wystarczy już tylko umówić się na odbiór auta. Możesz to zrobić w jednym z kilkunastu salonów Grupy Bemo lub zażyczyć sobie dostarczenia samochodu pod wskazany adres.

Jak widzisz całą procedurę leasingową można przejść bez wychodzenia z domu, w dowolnym miejscu z dostępem do Internetu, załatwiając formalności nawet w ciągu kilkudziesięciu godzin. To duża zmiana na plus z perspektywy osób, które pamiętają jeszcze dawne uciążliwości związane z zawarciem umowy leasingowej (długie wyszukiwanie oferty, kilkanaście telefonów do/od doradcy, wielokrotne wizyty w salonie dealera itd.).

Więcej o leasingu Citroena i możliwościach, jakie daje platforma iBemo, przeczytasz na stronie https://ibemo.pl.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here