Czym cechują się silniki HasWing do łodzi

Wybierając silniki do łodzi, zwracamy uwagę zwłaszcza na ich wydajność oraz niezawodność. Liczy się także komfort samego użytkowania oraz to, aby stanowiły one inwestycję na dłuższy czas. W sprzedaży, dostępnych jest wiele silników spalinowych oraz elektrycznych. Sporym zainteresowaniem cieszą się zwłaszcza produkty marki HasWing.

HasWing – co warto wiedzieć o tej marce?

HasWing to japońska marka silników elektrycznych, której flagowymi produktami są zwłaszcza modele z serii Osapian. Pomimo tego, że firma działa na tamtejszym rynku, to jednak silniki HasWing cieszą się ogromną popularnością na całym świecie i są dostępne na wszystkich kontynentach. Chętnie sięgają po nie właściciele łodzi z Wielkiej Brytanii, Włoch, Francji, Hiszpanii, Holandii, Niemiec, Austrii, Rosji, ale także Polski. Urządzenia od tej firmy są cenione zwłaszcza ze względu na swoją wysoką jakość, wytrzymałość i trwałość. Silniki te nie ulegają częstym awariom i gwarantują sprawne działanie przez długie lata. Nie ma problemu także z serwisem gwarancyjnym oraz dostępnością do części zamiennych. Firma HasWing proponuje nam aż ok. 30 modeli silników od 200 W do 1500 W montowanych z przodu lub z tyłu łodzi. Różnią się one sposobem sterowania (sterowanie ręczne lub na pilota) oraz konstrukcją (tradycyjna albo BLDC).

Silniki HasWing- charakterystyka

Silniki HasWing do łodzi charakteryzują się zastosowaniem nowoczesnej technologii, która znacząco podnosi wydajność oraz wygodę obsługi tych modeli. Marka ta w swoich wyrobach wykorzystuje między innymi technologię Digital PWM, która zapewnia dłuższy czas pracy silnika na jednym ładowaniu baterii. Ponadto znajdziemy też wersje silników, które dzięki użytemu systemowi GPS mogą utrzymać stałą prędkość oraz kurs. Marka ta dostarcza nam produkty wyróżniające się cichą pracą i wysoką wydajnością.

Co ważne, ich konstrukcja jest odporna na działanie niekorzystnych czynników atmosferycznych. Nie jest też podatna na wstrząsy i uszkodzenia mechaniczne. Warto dodać, że modele elektryczne to też ekologia oraz zrównoważony rozwój. Firma dba o środowisko naturalne, korzystając z energooszczędnych rozwiązań. Produkty od tej marki zostały wyposażone także w wiele ciekawych funkcji, takich jak np. wskaźnik poziomu naładowania baterii. Wybierać możemy, spośród różnych wersji silników, o odmiennych parametrach mocy i prędkości. Każdy znajdzie więc coś, co sprosta jego oczekiwaniom.

Silniki HasWing to propozycje wykonane z najlepszych materiałów, praktyczne i niezwykle innowacyjne, kierowane do początkujących, jak i doświadczonych żeglarzy.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here